Zelfverdediging vrouwen Antwerpen bij SANDO is een cursus weerbaarheid en zelfverdediging voor vrouwen in Antwerpen. Deze cursus helpt vrouwen sterker in hun schoenen staan, beter grenzen aangeven en rustiger reageren in moeilijke situaties. Ook wie zoekt naar zelfverdediging voor vrouwen Antwerpen, weerbaarheid vrouwen Antwerpen of zelfvertrouwen vrouwen Antwerpen vindt hier alle praktische informatie. Bij SANDO gaat zelfverdediging voor vrouwen over veel meer dan alleen fysieke technieken. Het gaat over voelen wanneer iets niet klopt, je grenzen durven aangeven, sterker leren staan in het dagelijks leven en weten wat je kan doen wanneer een situatie verbaal of fysiek uit de hand loopt.

In deze lessen werken we rond awareness, red flags, intuïtie, lichaamssignalen, houding, stemgebruik, duidelijke grenzen aangeven, de-escaleren waar dat nog mogelijk is en eenvoudige, realistische zelfverdediging. Vrouwen leren rustiger reageren bij stress, angst of woede en sterker handelen thuis, op het werk, onderweg, tijdens het uitgaan en in contact met anderen. De cursus in Antwerpen gaat door in Kavka Oudaan en bestaat uit 6 lessen van 1 uur, met startdata in april en september 2026. Zo krijgen vrouwen voldoende tijd om stap voor stap vaardigheden op te bouwen en te oefenen in een veilige omgeving.

SANDO is geen gevechtsportclub, maar een school voor weerbaarheid en zelfverdediging. Deze lessen zijn bedoeld voor vrouwen van alle leeftijden, met of zonder sportervaring, die zich veiliger willen voelen en mentaal en fysiek sterker willen staan. We werken op een warme, duidelijke en respectvolle manier, zodat elke vrouw zich veilig voelt en zichzelf mag zijn. Zoek je zelfverdediging vrouwen Antwerpen, zelfverdediging voor vrouwen Antwerpen, weerbaarheid vrouwen Antwerpen of zelfvertrouwen vrouwen Antwerpen, dan vind je hier alle info over locatie, prijs, startdata, proefles en inschrijven.

Zelfverdediging vrouwen Antwerpen bij SANDO is een cursus weerbaarheid en zelfverdediging voor vrouwen in Antwerpen. Deze cursus helpt vrouwen sterker in hun schoenen staan, beter grenzen aangeven en rustiger reageren in moeilijke situaties. Ook wie zoekt naar zelfverdediging voor vrouwen Antwerpen, weerbaarheid vrouwen Antwerpen of zelfvertrouwen vrouwen Antwerpen vindt hier alle praktische informatie. Bij SANDO gaat zelfverdediging voor vrouwen over veel meer dan alleen fysieke technieken. Het gaat over voelen wanneer iets niet klopt, je grenzen durven aangeven, sterker leren staan in het dagelijks leven en weten wat je kan doen wanneer een situatie verbaal of fysiek uit de hand loopt. In deze lessen werken we rond awareness, red flags, intuïtie, lichaamssignalen, houding, stemgebruik, duidelijke grenzen aangeven, de-escaleren waar dat nog mogelijk is en eenvoudige, realistische zelfverdediging. Vrouwen leren rustiger reageren bij stress, angst of woede en sterker handelen thuis, op het werk, onderweg, tijdens het uitgaan en in contact met anderen. De cursus in Antwerpen gaat door in Kavka Oudaan en bestaat uit 6 lessen van 1 uur, met startdata in april en september 2026. Zo krijgen vrouwen voldoende tijd om stap voor stap vaardigheden op te bouwen en te oefenen in een veilige omgeving. SANDO is geen gevechtsportclub, maar een school voor weerbaarheid en zelfverdediging. Deze lessen zijn bedoeld voor vrouwen van alle leeftijden, met of zonder sportervaring, die zich veiliger willen voelen en mentaal en fysiek sterker willen staan. We werken op een warme, duidelijke en respectvolle manier, zodat elke vrouw zich veilig voelt en zichzelf mag zijn. Zoek je zelfverdediging vrouwen Antwerpen, zelfverdediging voor vrouwen Antwerpen, weerbaarheid vrouwen Antwerpen of zelfvertrouwen vrouwen Antwerpen, dan vind je hier alle info over locatie, prijs, startdata, proefles en inschrijven.
Zelfverdediging vrouwen Antwerpen SANDO
SANDO • Vrouwen • Antwerpen

Zelfverdediging vrouwen Antwerpen

Zelfverdediging vrouwen Antwerpen bij SANDO is een warme cursus weerbaarheid voor vrouwen die zich veiliger, sterker en zelfverzekerder willen voelen.

Praktische info

Locatie Kavka Oudaan, Oudaan 14, 2000 Antwerpen
Tijdstip Maandag van 20.00 tot 21.00
Prijs €120 voor een cursus van 6 lessen van 1 uur
Voor wie Vrouwen van alle leeftijden, met of zonder sportervaring

Startdata en inschrijving

Startdatum 20 april 2026 Lessen op 20/4, 27/4, 4/5, 11/5, 18/5 en 1/6
Startdatum 7 september 2026 Lessen op 7/9, 14/9, 21/9, 28/9, 5/10 en 12/10

Praktische afspraken

Een proefles is enkel mogelijk op de eerste lesdag van een nieuwe reeks en kost €20. Bij een volle groep kunnen we verdere deelname niet altijd garanderen.
De cursus bestaat uit 6 vaste lessen van 1 uur. Mis je een les, dan bekijken we graag hoe je opnieuw goed kan aansluiten.

Meer over deze cursus

Bij SANDO gaat zelfverdediging voor vrouwen over veel meer dan alleen fysieke technieken. Het gaat over voelen wanneer iets niet klopt, je grenzen durven aangeven en steviger leren staan in het dagelijks leven. Thuis, op het werk, onderweg, tijdens het uitgaan of in contact met anderen. Daarom werken we rond awareness, red flags, houding, stemgebruik, de-escalatie en eenvoudige, realistische zelfverdedigingstechnieken die haalbaar blijven, ook onder stress.

Deze cursus is er voor vrouwen die zich niet alleen veiliger willen voelen, maar ook duidelijker willen leren reageren in situaties van intimidatie, grensoverschrijdend gedrag of spanning. Je leert niet om harder te worden, maar om rustiger, duidelijker en sterker te handelen. Zelfverdediging zonder agressie, met respect en met één doel: jezelf zo snel mogelijk in veiligheid brengen.

“Iedereen heeft het recht om zich veilig te voelen.”

Veelgestelde vragen

Is dit een gevechtsport?

Nee. We focussen niet op competitie of brute kracht, maar op weerbaarheid, grenzen aangeven, preventie en realistische zelfverdediging voor het echte leven.

Moet ik sportief zijn om te starten?

Nee. Ook als je geen sportervaring hebt of een lagere fysieke conditie hebt, kan je meedoen. De cursus is laagdrempelig en haalbaar opgebouwd.

Wat leer ik concreet?

Je leert signalen sneller herkennen, grenzen aangeven met houding en stem, de-escaleren waar mogelijk en eenvoudige technieken toepassen wanneer weggaan of begrenzen niet meer lukt.

Voor wie is deze cursus geschikt?

Voor vrouwen van alle leeftijden die zich veiliger willen voelen, sterker willen staan en op een respectvolle manier willen leren reageren in moeilijke situaties.

Verhalen, reviews en meer lezen

Ontdek ervaringen van deelnemers, verhalen achter SANDO en extra artikels over weerbaarheid en zelfverdediging.

Lees reviews Lees blog

Ben je op zoek naar kinderen, tieners, senioren, workshops, scholen of bedrijven?

Bekijk hier ons volledig lesaanbod en ontdek welke lessen, workshops en trajecten het best bij jou of je organisatie passen.

has been added to the cart. View Cart