Workshops en Cursussen op maat

WIJ KOMEN

NAAR JOU

VERMIJD

SCHOLEN

Contacteer ons om een anti-pestprogramma of weerbaarheidscursus te laten  ontwikkelen op maat van jouw school.

VERDEDIG JEZELF

BEDRIJVEN

Organiseer een teambuilding in jouw bedrijf om de band tussen je teamleden of winkelpersoneel te versterken of thema’s als pesten op het werk bespreekbaar te maken.

VOORKOM

VERENIGINGEN

Laat een lessenreeks doorgaan in jouw sportclub, of organiseer een workshop voor de leden van jouw vereniging.

PRAKTISCHE

INFORMATIE

Verschillende groepen hebben verschillende noden. Laat ons op voorhand weten waarop jullie specifiek willen werken. Dan werken wij een workshop of cursus op maat uit voor jouw groep die volledig afgestemd is op uw behoeften en leerdoelen.

De cursussen zijn leuk, interactief, ontspannen en  resultaatgericht.

Workshops, Teambuilding en 6 weekse cursussen kunnen op aanvraag georganiseerd worden binnen jouw school, bedrijf of vereniging.

Sando is gecertificeerd  Rots & Water & Juno Trainer

 

Prijzen:

  • Privé-lessen €65 voor 60 minuten (€30 voor iedere extra persoon, max. 4 personen)
  • Workshops – teambuilding – Prijs op aanvraag

Voor informatie en inschrijvingen mail naar san-do@telenet.be

VOORBEELDEN

  • Leerkrachten - Scouts - Workshops - Teambuilding - Scholen
  • Vriendinnen - Moeder & Dochter - Girls Only

WAT JE BIJ ONS LEERT

We leren je om alert te zijn voor gevaar, je grenzen aan te geven en “nee” te zeggen.  Je leert ook om conflicten te voorkomen, jezelf te verdedigen zonder in paniek te geraken en jezelf in veiligheid te brengen. Het resultaat? Meer gemoedsrust en zelfvertrouwen.

De lessen zijn leuk, interactief en leerzaam voor alle leeftijden. 

Zelfverdediging
77%
Preventie
65%
Weerbaarheid
88%

WAT DEELNEMERS EROVER ZEGGEN

Gracia Rodrigues

Move Happy People / Tai Chi Qigong Mental Coach
Sandra is een fantastische goedlachse vrouw die op een positieve ongedwongen manier de kneepjes van zelfverdediging doorgeeft. De Tai chi en Qigong leden vonden het ook super. Deze training gaf ons de diepgang om de aangeleerde oefeningen en kracht om te zetten naar de zachte bewegingen van de Tai Chi. Ja, zeker aan te raden, heel leerrijk!

Monique van de Weygaert

Begeleidster op KOCA
In onze voorziening met een niet evidente doelgroep een workshop gehad. Op maat uitgewerkt door Sando, met succes ! Dankjewel